POMAGAMY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM

Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku w dniu 4 lipca 2012r. otrzymała nowy drogomierz, który jest urządzeniem niezbędnym przy pomiarach w zdarzeniach drogowych, ale także przy pożarach czy katastrofach budowlanych. Sprzęt ten niewątpliwie usprawni pracę policjantów techniki kryminalistycznej i drogówki. Fundatorem tego urządzenia jest towarzyszenie Przeworsk – Powiat Bezpieczny.

Na uroczystym spotkaniu z kadrą kierowniczą Zarząd Stowarzyszenia Przeworsk - Powiat Bezpieczny w osobach tj. Zbigniew Mierzwa, Agnieszka Kozak, Tomasz Lenar i Janusz Flak oraz Dyrektor Biura Joanna Krajnik przekazali na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Przeworsku insp. Ryszardowi Kuli drogomierz.

 

 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

BEZPIECZNE WAKACJE 2012r.

W 2012r. Komenda Powiatowa Policji w Przeworsku zorganizowała przy współudziale Stowarzyszenia Przeworsk – Powiat Bezpieczny konkurs pod hasłem: „Bezpieczne Wakacje 2012”. Stowarzyszenie ufundowało na finał konkursu dla zwycięzców nagrody książkowe i dyplomy. Celem zorganizowanego konkursu było przeciwdziałanie zjawiskom patologicznym wśród dzieci i młodzieży z terenu powiatu przeworskiego.